Aktualności

Bezpłatne webinarium dla przedsiębiorców

Przedsiębiorcy, którzy planują w ramach swojej działalności, prowadzić prace badawczo - rozwojowe oraz wdrażać innowacyjne rozwiązania, będą mieli okazję zapoznać się z zasadami aplikacji o środki unijne przeznaczone na wsparcie tych celów.

08 września 2023 Więcej

Rawa Mazowiecka - miejscem na Twój biznes

W Rawie Mazowieckiej działa blisko 2 tysiące podmiotów gospodarczych. Zapraszam ludzi z pasją i pomysłem na swój biznes do zapoznania się z ofertą miejskich gruntów przeznaczonych na działalność gospodarczą.

31 sierpnia 2023 Więcej

Środki unijne na otwarcie działalności lub rozwój firmy

W ramach obecnej perspektywy finansowej Unii Europejskiej można uzyskać dotacje m.in. na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub rozwój firmy. Na wszelkie pytania z tym związane odpowiadają eksperci z Mobilnych Puktów Informacyjnych województwa łódzkiego.

31 sierpnia 2023 Więcej

Dobry kurs na przyszłość

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego przygotowała projekt skierowany do osób, które z przyczyn niedotyczących pracownika utraciły pracę w ostatnich kilku miesiącach, do osób przewidzianych do zwolnienia lub zagrożonych zwolnieniem. Dla nich zaplanowano wsparcie na założenie własnej działalności gospodarczej.

23 czerwca 2022 Więcej

Nowe rynki zbytu - wsparcie dla firm z sektora MŚP

Jeśli prowadzisz firmę w jednej z regionalnych inteligentnych specjalizacji i zależy Ci na nowych kontrahentach za granicą, odwiedź w poniedziałek 20 czerwca punkt konsultacyjny, który stanie na Placu Piłsudskiego.

15 czerwca 2022 Więcej
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies i wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie.