Aktualności

  • Post wystawiony: 15 czerwca 2022

Nowe rynki zbytu - wsparcie dla firm z sektora MŚP

W poniedziałek 20 czerwca, przez cały dzień, będą w Rawie dostępni konsultanci pomagający firmom przygotować się do ekspansji na nowe rynki zbytu. Projekt dofinansowany jest ze środków UE. Konsultacje, doradztwo, udział w misjach gospodarczych jest bezpłatny.

Mówiąc o nowych rynkach zbytu chodzi o: USA, Kanadę, Azję, Danię, Norwegię i UAE.

Oferta skierowana jest do firm z sektora MŚP i dotyczy tzw. branż - inteligentnych specjalizacji regionalnych i kluczowych technologii:

zaawansowane materiały budowlane
medycyna, farmacja, kosmetyki
innowacyjne rolnictwo i przetwórstwo rolno - spożywcze
informatyka i telekomunikacja
przemysł włókienniczy i wzornictwo
energetyka i OZE

Ogólnodostępny punkt informacyjno-konsultacyjny stanie na Placu Piłsudskiego. Przedsiębiorców z ww. branż zapraszamy w godz. 9 – 19. Rzetelna i kompleksowa informacja na miejscu w Rawie – warto skorzystać z tej oferty.

Więcej informacji o projekcie „Promocja zagraniczna wizerunku województwa jako regionu innowacyjnego, atrakcyjnego gospodarczo, poprzez zagraniczną promocję oferty regionalnych przedsiębiorstw oraz pozyskanie nowych rynków zbytu dla tutejszych MŚP i nawiązania kontaktów z partnerami zagranicznymi” znajduje się na stronie dostępnej w linku: www.rcag.pl

Załączamy również ulotkę w temacie realizowanego projektu.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies i wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie.